Maleklubi Vektor turniiride tulemused 22-23.02.2020

Eelmisel nädalavahetusel korraldas Maleklubi Vektor Paul Kerese Malemajas kiir-ja välkmale turniirid. Kiirmale turniir kogus 62 osavõtjat – esimese korra kohta suurepärane tulemus! Väga meeldiv on märkida meie turniiride ajaloos esimeseks võitjaks tulnud Sofia Blokhini edu – esimene koht A turniiril tulemusega 6,5 – 7-st. Hästi tehtud! Teise koha saavutas naiste rahvusvaheline meister Monika Tsõganova (Maleklubi Areng). Kolmanda koha saavutas Nikita Rõtšagov (Malekool 64). Naiste esimese auhinna võitis Eva Šadrina (Tallinna MK), parimaks U-18 noormeheks sai Matvei Savinov (Maleklubi Areng) ja parimaks veteraniks – Jevgeni Mogilnõi

Kiirturniir А

B-turniiri (Eesti kiirmale reiting kuni 1500) võitis Roman Stepanov (Vabaettur) tulemusega 6 punkti 7-st. Teise koha saavutas Roman Kasak (Vanad Olümpiaalad). Turniiri kolmanda koha võitja oli Daniel Bogovitš. Parima tüdruku auhinna sai meie klubi maletaja Sofiya Orlova. Palju õnne võitjatele!

Kiirmale B

Välkmale turniiril võtsid osa 18 maletajat. Eesti Maleliit korraldas live ülekandeid neljast esimesest laudadest.

Esikoha tulemusega 9,5 punkti 11-st võttis meistri kandidaat Tarmo Tuul (T. Truusi Mkk). Teisel kohal on Andres Karba (Tartu Kalev) Kolmanda koha võitja – Marti Medar (T. Truusi Mkk). Naiste auhinna võitis Sophia Blokhin. Palju õnne võitjatele!

Reitingukategoorias kuni 1500 võitis esikoha  Mikk Kaarel Õim (Tartu Kalev), kogudes väga väärilise 6 punkti 11-st. Teise koha sai Ilja Snitsarenko (Vabaettur). Kolmas koht läks Kertu Karbale (Tartu Kalev). Parima tüdruku auhinna saavutas meie klubi esindaja Maria Helena Rüdiger. Palju õnne!

Välkmale turniir

Suur tänu kõigile osalejatele, loodame, et meie turniirid teile meeldisid! Maleklubi Vektor tänab Eesti Maleliitu ja firmat disain.ee tehnilise ja informatiivse toetuse eest. Kohtumiseni varsti järgmistel võistlustel!