Skip to main content

Eesti U18 ja U12 noorte tavamale meistrivõistlused

Eelmisel nädalal Narvas toimusid Eesti U12 ja U18 tavamale meistrivõistlused. Meil on kaks kulda! Kolmandat aastat järjest polnud FIDE naiste meistril Sofia Blokhinil U18 neidude turniiril võrdset. Kõik ei läinud libedalt, paaris mängus pidi Sofia kivist vett välja pigistama, kuid lõpuks sai ta kõik raskused üle ja võitis oma järjekordse Eesti meistritiitli. Õnnitleme!

U12 tüdrukute turniiri võitis Arina Uljaševa. Arina elab ja treenib Küprosel ning esindab meie klubi Eestis toimuvatel võistlustel. Ka see turniir kujunes vaatamata neljale järjestikusele stardivõidule keeruliseks. Enne viimast vooru tekkis ainulaadne olukord – kuuel osalejal oli iga medalivõimalusega 4 punkti 6-st. Arina suutis võita ja saada lisanäitajates esimeseks. Palju õnne!

Samuti märgime ära meie teise U12 osaleja Alexis Miriam Rereni esituse. Alexis veetis kogu turniiri juhtgrupis ja võitles medali eest kuni viimase vooru viimase käiguni. Seekord ei õnnestunud vajalikku võitu saavutada ning tulemuseks oli viik ja neljas koht. Kahju, aga see oli väga kasulik kogemus, mis kindlasti aitab Alexist tulevastel turniiridel.

Sel laupäeval peetakse Kohtla-Järvel Eesti kiirmale meistrivõistlused igas vanuseklassis. Ootame kõiki ja loodame traditsiooniliselt rikkalikule medalisaaki!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga