Viimased online-turniirid

Uus maleaasta Eestis on alanud. Enamik turniire peetakse mänguportaalis vint.ee ja meie klubi püüab nendest võimalikult palju osa võtta. Meie viimased tulemused:

Sofia ja Georg Blokhin saavutasid Tallinna MK korraldatud üle-eestilises “SÜGIS 2020” kiirturniiride sarjas suurepärase pere kuldduubli! Sofia võitis A-turniiri  üldarvestuse, Georg võitis C-sarja (alla 10-aastased). U-10 tüdrukute arvestuses sai esikoha Maria Helena Rüdiger, alla 12-aastaste neidude seas sai kolmandaks Sofiya Orlova. Hästi tehtud! Sarja koondtulemused asuvad siin.

Maleklubi “Diagonaal” viib läbi oma välk- ja kiirturniide sarjad. Sofia Blokhin sai viiendal välkmale etapil kolmanda koha, Kiirmaleturniiridel on tulemused järgmised: teine ​​etapp – teine ​​koht, kolmas etapp – võit.

Maleklubid “Rae Huvialakooli” ja “MK Kaksikodad” korraldavad ühiselt kiirmaleturniiride sarja, mis toimuvad laupäeva õhtuti, ka vint.ee portaalis. Ka siin võtab Sofia regulaarselt kohti esikolmikus: esimene etapp – kolmas koht, teine ​​etapp – võit, kolmas etapp – teine ​​koht.

Meie liidri stabiilsed tulemused võimaldavad meil sarjate üldarvestuses arvestada kõrgetele kohtadele. Jälgime, rõõmustame ja ootame normaalse turniirielu taastamist. Soovime kõigile tervist ja kannatlikkust!

2020 © All rights reserved