Sofia Blokhinil on kaks pronksmedalit kiir- ja välkmale noorte maailma meistrivõistlustel ja uus FIDE tiitel!

30. aprillist 4. maini toimusid Kreekale kuuluval Rhodose saarel noorte kiir- ja välkmale maailmameistrivõistlused. Suurepärast tulemust näitas meie klubi liider, praegune Euroopa meister kiirmales Sofia Blokhin, kes võitis alla 16-aastaste neidude meistrivõistlustel pronksmedalid. Mõlemad turniirid ei olnud kerged. Alguses saadud kaotused reitingus oluliselt alla jäänud vastastelt seadsid Sofia kohe järelejõudmispositsioonile ning lõpusirgel pidi ta võitma järjekorraga otsustavad medalimängud. Õnneks demonstreeris Sofia taaskord suurepäraseid võitlusomadusi ja kinnitas oma vanuses maailma ühe tugevaima kiir- ja välkmale maletaja staatust.

Tabelid: kiirmale  välkmale

Meil on veel üks hea uudis. Veebruaris Norra linnas Krageros toimunud tavamale rahvusvahelise turniiri tulemuste kohaselt pälvis Sofia Blokhin järgmise rahvusvahelise tiitli – FIDE naiste meister!

Maleklubi “Vektor” õnnitleb Sofiat topelt edu puhul! Soovime teile uusi saavutusi ja võite!

2020 © All rights reserved