Kolm medalit Eesti U8 ja U14 tavamale meistrivõistlustel!

19. – 22. maini toimusid Tallinnas Eesti tavamale meistrivõistlused  U8 ja U14 vanuseklassides. Meil on kolm medalit!

Oma esimese U8 tavamale meistritiitli võitis meie klubi noorim maletaja Camilla Anna Rüdiger. Kõik partiid võitnud Camilla lisas eelmisel aastal võidetud Eesti meistri tiitlitele kiirmales ja välkmales ka tavamale kulla. Väga tubli! Soovime, et ta sellega ei peatuks ja oma mängutaset pidevalt tõstaks!

Sofiya Orlova võitis U14 neidude meistrivõistlustel hõbemedali. Eesti meistriga (Maria Ioanna Haapsal, MK Kaksikodad) seekord oli väga raske konkureerida, kuid vanemas vanuseklassis saavutatud teine ​​koht on ikka suurepärane tulemus. Hästi tehtud!

Mikhail Cherentsov võitis U14 noormeste turniiril pronksi. See on tema esimene medal Eesti tavamale meistrivõistlustel. Väga tore on näha, kuidas enesekindlus ja mängujõud turniirilt turniirile kasvavad ning tulemused muutuvad järjest stabiilsemaks. Palju õnne!

Palju õnne võitjatele ja medalistidele! Maleklubi “Vektor” soovib kõigile noortele maletajatele edukat õppeaasta lõppu. Kohtumiseni suveturniiridel!

EMV tabelid ja pildid asuvad siin

 

 

2020 © All rights reserved