Klubi uudised

Kalendri- ja maleaasta on lõppemas. 2023 aasta oli meile väga edukas: noorte ja täiskasvanute Eesti meistrivõistlustel võideti kokku 14 medalit, millest 6 olid kuldsed. Meeldiv on, et iga klubi tegevmängija sai vähemalt ühe individuaalse või võistkondliku medali. Suur tänu kõigile! Rahvusvahelisel tasemel meie liider naiste FIDE meister Sofia Blokhin tõi Eesti koondisele rekordilised kolm medalit Euroopa noorte kiir- ja välkmale meistrivõistlustel. Braavo, Sofia!

Detsembris täienes meie klubi medalikollektsioon Eesti naiste klubide meistrivõistlustel võistkondliku hõbedaga. Kõik ei õnnestunud meil otsustavas kohtumises riigi meistriks tulnud Kaksikodad klubi naiskonnaga, kuid juba järgmise aasta veebruaris on meil võimalus tagasi võita. Palju õnne meie medalistidele – Sofia Blokhin, Maria Helena Rüdiger, Anna Kruševskaja, Camilla Anna Rüdiger ja Emma Viktoria Rüdiger!

Sofia Blokhini järjekordne edu tuli Viimsis, kus tugeval kiirmaleturniiril saavutas ta teise koha. Samal turniiril mängisid ka kaks suurmeistrit ja rahvusvaheline meister. Sofia vend Georg saavutas Tallinna MK-klubi korraldatud kiirmaleturniiride sarja üldarvestuses kolmanda koha (turniir B, U-14 kategooria). Hästi tehtud!

Maleklubi Vektor soovib meie mängijatele, lapsevanematele ja kõigile malesõpradele head uut aastat!

 

2020 © All rights reserved