Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused, Tallinn 19.08. – 22.08

Möödunud pühapäeval Tallinnas lõppesid Eesti noorte tavamale meistrivõistlused. Meil on täielik medalikomplekt – kuld, hõbe ja pronks! Alla 16 -aastaste neidude seas võitis kulla Sofia Blokhin. Sel aastal õnnestus Sofial tema vanuseklassis kuldne kübaratrikk: meistritiitlid tavamales, kiirmales ja välkmales. Palju õnne absoluutsele meistrile!

Camilla Anna Rüdiger ei suutnud oma kolmandat Eesti meistritiitlit võita, kuid hõbe tema elu esimesel tavamale turniiril on ka väga hea tulemus. Stardil oli Camillal raske – kogu tähelepanu kulus mängu üles kirjutamisele, kuid võidukas finiš lubas tal auhinnavõitjate hulka pääseda. Camilla jätkab järgmisel aastal kogemuste saamist U8 vanuse kategoorias. Ootame uusi õnnestumisi!

Sofiya Orlova võitis tüdrukute U12 turniiril pronksi. Meie noore maletaja järjekordne medal ei tulnud üllatusena. Sel aastal ei õnnestunud kulda võita, kuid edu retsept on selge – otseste konkurentidega mängudes häid positsioone on vaja praktilisemalt kasutada. Sellest hoolimata on Sofial tänavu suurepärane medalisaak. Palju õnne!

Turniiride tabelid asuvad siin

 

2020 © All rights reserved