Eesti maleklubide 2021. aasta meistrivõistlused

Möödunud nädalavahetusel toimusid Tallinnas Eesti maleklubide meistrivõistlused. Meie noor klubi ei ole veel võimeline esitama konkurentsivõimelist täiskasvanute võistkonda, nii et “laenasime” hea meelega oma liidrit Sofia Blokhini  Narva klubisse “Maletäht”. Noor võistkond võitis sensatsiooniliselt pronksi. Õnnitleme sõpru Narvast! Sofia esines kolmandal laual hästi, kogudes tugevate vastaste vastu 50% punktidest, sealhulgas tegi ta meistrikandidaatidega kaks viiki. Hästi tehtud! Narva võistkonna koosseis: 1. Deniss Andrijaškin 2. Rihard Aga 3. Sofia Blokhin 4. Maksim Sadekov 5. Nikita Vaino 6. Arseni Nikitin.

Ühtäkki pidi võitlusse minema ka klubi “Vektor” treener Aleksandr Dusman. Oma lipu alla kutsus teda Kohtla-Järve klubi “Diagonaal”, kus Aleksandr tegi kunagi oma esimesed sammud males. Vaatamata pikale mängupraktika puudumisele õnnestus pilti mitte palju rikkuda. Tulemuseks oli 50% punktidest ja võistkonnale – kuld. “Diagonaal” on Eesti maleklubide meister! Kohtla-Järve võistkonna koosseis: 1. GM Aleksandr Volodin 2. Andrei Timošin 3. Valeri Golubenko 4. Vjatšeslav Koop 5. Daniil Šnurov 6. Sergei Novikov 7. Aleksandr Dusman.

Tabel

Sel nädalavahetusel mängime välkmalet – Tallinnas toimuvad Eesti noorte, meeste-, naiste- ja võistkondlikud meistrivõistlused. Mõned meie maletajad on praegu suvepuhkusel välismaal, kuid meil on ikka teatud medaliambitsioonid. Valmistume ja ootame uusi õnnestumisi!

2020 © All rights reserved