Eesti 2023. aasta välkmale meistrivõistlused, Kohtla-Järve

22. juulil toimusid Kohtla-Järve uues spordikeskuses Eesti noorte ja täiskasvanute välkmale meistrivõistlused. Meil on neli medalit – kaks kulda ja kaks hõbedat! Emma Viktoria Rüdiger tuli esmakordselt Eesti meistriks. Tulemusega 7,5 punkti 9-st võitis ta kindlalt U12 tüdrukute turniiri, juhtides esimesest kuni viimase vooruni. Õnnitleme ja soovime sellega mitte peatuda! Emma õde Camilla Anna Rüdiger võitis U10 tüdrukute arvestuses hõbeda. Hästi tehtud!

Meie klubi liider FIDE naiste meister Sofia Blokhin kogus rutiinselt rikkalikku medalisaaki. U18 neidude turniiri kullale lisas ta täiskasvanute naiste meistrivõistluste hõbeda. Sofia läbis kogu turniiri juhtgrupis, kuid seekord ei õnnestunud tal FIDE naiste meistri Triin Narvaga võistelda kulla eest. Õnnitleme kõiki võitjaid ja auhinnasaajaid ning kohtumiseni järgmistel turniiridel!

2020 © All rights reserved