Tallinna Maleklubi kiirmaleturniiride sari “Sügis 2022, Leonid Peleševi mälestusturniir

Möödunud nädalavahetusel osalesid meie klubi maletajad korraga kahel võistlusel. Tallinnas algas järgmine kiirmaleturniiride sari “Sügis 2022”, mida korraldab Tallinna Maleklubi. Georg Blokhin saavutas turniiril B (alla 14-aastased) teise koha, Camilla-Anna ja Emma-Viktoria Rüdiger jagasid turniiril C parima tüdruku auhinda (alla 10-aastased). Emma sai samal päeval kätte ka kevadsarja turniiri C parima tüdruku karika. Palju õnne!

Samal päeval toimus Narvas Leonid Peleševi mälestusturniir. Kiirmaleturniir tõi kokku kogu Narva male eliidi ja külalisi teistest linnadest, kes tulid parima Narva treeneri mälestust austama. Väga korraliku koosseisu kokku toonud turniiri võitis kohalik maletaja Arseni Nikitin, teise koha saavutas meie Sofia Blokhin. Suurepärane tulemus, hästi tehtud!

Tabelid: Tallinn, Narva

2020 © All rights reserved