Skip to main content

Eesti noorte 2022.a. kiirmale meistrivõistlused

Möödunud laupäeval toimusid Tallinnas Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused. Meil on neli medalit! Kulla tõid Sofia Blokhin (U-16 neiud) ja Camilla Anna Rüdiger (U-8 tüdrukud). Mõlemad ei pääsenud kaotusest, kuid kõik on hästi, kui see lõpeb hästi. Hõbeda võitis Sofia Sokolova (U-14 tüdrukud), kelle jaoks on iga Eesti meistrivõistluste medal (juba hooaja teine!) – suurepärane tulemus. Pronksi sai Sofiya Orlova (U-12 tüdrukud), kes kinnitab jätkuvalt oma staatust meie kõige stabiilsema väärismetallide kaevandajana.

Õnnitleme võitjaid ja auhinnasaajaid ning soovime Eesti noortekoondisele edu 6. novembril Türgis algavatel Euroopa noorte tavamale meistrivõistlustel. Meie klubist valmistub U-16 turniiril esinema naiste FIDE meister Sofia Blokhin. Toetame, loodame, usume!

Tabelid ja pildid asuvad siin

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga